O nas

Dla nas każdy klient jest prawdziwą gwiazdą i traktowany jest w naszym salonie jak prawdziwy celebryta. To, że w naszym salonie spotkasz stylistów z prawdziwego zdarzenia, że uczesze się fryzjer, którego szkolił sam Maciej Maniewski nie oznacza, że pominiemy Twoje indywidualne sugestie, co do kształtu i formy fryzury. Wszystkie Twoje własne wizje na temat tego, jak chcesz wyglądać, skonfrontujemy z naszą wiedzą i doświadczeniem i wtedy dopiero wspólnie ustalimy, jak możesz stać się najlepszą wersją samego siebie.

Naszym przewodnim hasłem jest: modelowanie przez strzyżenie. Oznacza to, że stawiamy na taki rodzaj cięcia, który sprawia, że fryzura sama układa się po umyciu i suszeniu i nie trzeba poświęcać mnóstwa czasu, aby ponownie wyglądała jak po wyjściu z salonu.

Chcemy, by nasi klienci mogli każdego dnia cieszyć się idealną kondycją włosów, dlatego doradzamy, jak dbać o włosy i jakich kosmetyków używać, by zachować ich naturalne piękno i uzyskać zdrowy ich blask.

Zależy nam, by każda fryzura była modna i zgodna z najnowszymi trendami, dlatego wciąż szkolimy swoje umiejętności i śledzimy na bieżąco nowiny ze świata fryzjerskiego. Wszystko po to, by stworzyć na Twojej głowie każdy rodzaj fryzury, jaki sobie tylko wymarzysz.

Gdzie możesz nas znaleźć? Nasz salon mieści się w Rzeszowie przy ul. 3 Maja. Od poniedziałku do piątku przyjmujemy aż do godziny 20.00 tylko po to, by każdy, nawet najbardziej zapracowany klient, mógł skorzystać z profesjonalnego cięcia i w ten sposób odświeżyć swój wizerunek.

DANE KONTAKTOWE

Maniewski Rzeszów

3 Maja 13
35-030 Rzeszów
Galeria Paniaga I piętro

GODZINY OTWARCIA

Pn
09:00 - 20:00
Wt
09:00 - 20:00
Śr
09:00 - 20:00
Czw
09:00 - 20:00
Pt
09:00 - 20:00
Sb
09:00 - 18:00
Nd ZAMKNIĘTE